RUMCAJSOVY MÍLE 16.-18.8.2013
Celkové výsledky

 
D10 (5)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Martanová Lea VLI0555VLI VLI - Slavia Liberec orienteer19:15113:56315:59336:45285:550:00
2Poborská Eliška EKP0350EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha33:51214:31421:17436:011105:40+19:45
3Chvátilová Johana PHK0450PHK PHK - OK 99 Hradec Králové37:59311:14112:34146:173108:04+22:09
4Nešporová Marie TTR0351OOB Třebíč TTR44:36512:19213:53250:214121:09+35:14
 
Malečková Hana PGP0550PGP PGP - SK Praga42:554
 
 
 
D10F (5)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Štefanová Markéta STH0550STH STH - SK Studenec20:18111:49315:01129:27176:350:00
2Šimšová Pavla MFP0551MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha45:3839:55116:17233:352105:25+28:50
3Benešová Michaela SJH0651SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec41:52215:22536:27347:075140:48+64:13
 
Zemková Pavlína SLA0551SLA SLA - SKOB Slanýdisk10:57237:30436:443
Šemberová Anděla SJC0451SJC SJC - Sportcentrum Jičín13:23440:234
 
 
 
D12 (12)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Kosová Tereza SRK0151SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad14:5319:22210:09220:00154:240:00
2Kochová Anna SJC0153SJC SJC - Sportcentrum Jičín17:1828:2219:00120:54255:34+1:10
3Martanová Elin VLI0252VLI VLI - Slavia Liberec orienteer19:3749:25310:34337:04576:40+22:16
4Vejražková Róza SJC0151SJC SJC - Sportcentrum Jičín18:59311:39412:43533:29376:50+22:26
5Kuchařová Rozálie SJC0251SJC SJC - Sportcentrum Jičín20:34527:191116:10936:464100:49+46:25
6Tumová Adela SJC0154SJC SJC - Sportcentrum Jičín40:14813:41512:09437:496103:53+49:29
7Šimšová Barbora MFP0150MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha29:52714:21614:47646:458105:45+51:21
8Šimonová Klára SJC0155SJC SJC - Sportcentrum Jičín48:13920:40916:361038:197123:48+69:24
9Kubíčková Iva ZAM0151ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk24:51626:211015:16864:0110130:29+76:05
 
Bejvlová Karolína LME0250LME LME - SK Los Mělník19:37814:476
Kastnerová Jessica DOR0250DOR DOR - OK Dobříš19:08717:5411
Valterová Adéla KBP0150KBP KBP - KBP Praha63:329
 
 
 
D14 (6)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Vyhnálková Marie MFP0151MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha20:05115:35312:23128:14176:170:00
2Jezdinská Natálie STH9954STH STH - SK Studenec24:00212:58114:37430:10281:45+5:28
3Vojtíšková Viktorie LPU0051LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice24:52314:10213:46234:14387:02+10:45
4Dubská Veronika SJC9952SJC SJC - Sportcentrum Jičín39:40522:33414:26353:275130:06+53:49
 
Zahradníková Denisa SJC0053SJC SJC - Sportcentrum Jičín36:17425:08523:496disk
Ash Kristina OCB0051OCB OCB - OC České Budějovice44:526vzdal16:55550:154
 
 
 
D16 (7)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Vyhnálková Barbora MFP9850MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha27:29214:07114:26132:11188:130:00
2Jansová Doubravka ZAM9751ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk33:02315:05214:49234:33297:29+9:16
3Zábranská Kristýna SLA9852SLA SLA - SKOB Slaný44:54526:43324:58356:144152:49+64:36
 
Zábranský Luboš SLA7400SLA SLA - SKOB Slaný35:04ms28:29ms18:34ms46:50ms
Zemko Zdeněk SLA7300SLA SLA - SKOB Slaný55:543
Janovská Kateřina PGP9850PGP PGP - SK Praga23:541
Kolářová Johana SLA9950SLA SLA - SKOB Slaný42:034
 
 
 
D18 (1)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Hladíková Gábina STH9551STH STH - SK Studenec102:23144:16121:201167:381335:370:00
 
 
 
D21A (30)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Kolínová Kristýna DKP8450DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka40:21115:52216:20149:461122:190:00
2Hermanová Zuzana LPU8752LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice42:09216:23416:42355:135130:27+8:08
3Heczková Bohdana VLI7750VLI VLI - Slavia Liberec orienteer44:40415:59317:13752:553130:47+8:28
4Karochová Simona DKP8853DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka46:11518:06918:141457:106139:41+17:22
5Janatová Lucie DKP8154DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka47:46617:38818:131360:438144:20+22:01
6Folbrechtová Šárka BOR9051BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor49:12817:10616:52561:2210144:36+22:17
7Kubátová Zuzka NPA9151NPA NPA - SK LOB Nová Paka49:27917:24717:26960:499145:06+22:47
8Plochová Dominika DKP8651DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka44:37320:031216:39265:1811146:37+24:18
9Šmidrkalová Monika NPA9051NPA NPA - SK LOB Nová Paka51:521121:251617:421057:347148:33+26:14
10Píšová Monika NPA8151NPA NPA - SK LOB Nová Paka51:491021:081420:462268:5914162:42+40:23
11Pachnerová Dominika CHA7750CHA CHA - OK Chrastava61:581518:511120:151968:1813169:22+47:03
12Kopáčková Iva CHT8851CHT CHT - OOB SK Chrast66:271824:031918:461573:1017182:26+60:07
13Choutková Magdalena SOB8851SOB SOB - SOBSA60:571428:022220:422178:4719188:28+66:09
14Matějková Hana TBM8954TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno67:341924:372119:581776:5018188:59+66:40
 
Hrstková Vladěna PGP8753PGP PGP - SK Pragadisk16:48516:44454:044
Knoblochová Kamila VRL8353VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí65:251622:181720:1218vzdal
Kochová Nikola TUR9358TUR TUR - OOB TJ Turnov49:09721:081417:148vzdal
Ducháčková Kateřina STH9356STH STH - SK Studenec24:092022:112483:3721
Záveská Anna DOB8851DOB DOB - KOB Dobruška23:071819:4016102:5922
Čermáková Kristýna PGP9154PGP PGP - SK Praga18:06918:1012
Krafková Lucie TURTUR TUR - OOB TJ Turnov15:35116:525
Janovská Petra PGP7355PGP PGP - SK Praga65:291770:4515
Peterová Alena DOB8953DOB DOB - KOB Dobruška59:481372:3116
Horová Magda VSP5450VSP VSP - USK Praha57:181266:0712
Setínková Eva DKP8759DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka20:321320:4020
Kolaja Ehlerová Jana VLI8055VLI VLI - Slavia Liberec orienteer79:362079:5320
Kosová Denisa PHK9150PHK PHK - OK 99 Hradec Králové17:4511
Rufferová Iva TUR8354TUR TUR - OOB TJ Turnov52:262
Chmelíková Tereza NERNER36:0323
Kazdová Lenka SJC8484SJC SJC - Sportcentrum Jičín22:0223
 
 
 
D21B (19)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Kvapilová Lenka TUV8151TUV TUV - SOK TJ Turnov53:16123:15218:06226:131120:500:00
2Pokorná Kristýna EKP8351EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha54:56221:43118:51432:106127:40+6:50
3Puchernová Zuzana TAP8453TAP TAP - KOB TRETRA Praha56:11327:12720:04732:065135:33+14:43
4Pekárková Monika RBK9252RBK RBK - SK Radioklub Blansko58:21426:05619:53634:558139:14+18:24
5Havlíčková Nikola JIL9352JIL JIL - OK Jilemnice67:21623:31318:50329:583139:40+18:50
6Vobořilová Markéta SJC8854SJC SJC - Sportcentrum Jičín72:37735:031020:49938:2110166:50+46:00
7Pěluchová Daniela CHC8851CHC CHC - K.O.B. Choceň82:11935:411123:381239:2511180:55+60:05
8Csakvaryová Lenka SBK8383SBK SBK - KOB Start Blansko75:57834:11924:041350:2113184:33+63:43
9Zemanová Lenka KTA8851KTA KTA - SK Kotnov Tábor119:311139:181334:441667:4914261:22+140:32
 
Uhrová Zuzana VSP8050VSP VSP - USK Prahadisk24:00520:36832:227
Brzáková Kristýna VLI8650VLI VLI - Slavia Liberec orienteerdisk56:391424:0814vzdal
Podlipná Veronika NPA8152NPA NPA - SK LOB Nová Paka60:235disk21:051039:3612
Myslivečková Zuzana NERNERdisk23:59419:405
Gavendová Hana 2XC84002XC CZ - Neregistrovaní - Haven Te28:20817:44136:169
Zamrzlová Eva NER64C CZ - Ekonom Praha Outdoor105:181036:231226:1115
Ječná Tereza 11C865011C CZ - Atleti v akcidiskdisk
Novotná Martina PHK8255PHK PHK - OK 99 Hradec Králové30:274
Volfová Julie VLI8051VLI VLI - Slavia Liberec orienteer28:332
Netíková Martina DOB9350DOB DOB - KOB Dobruška23:3011
 
 
 
D35 (24)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Hasmanová Lenka VPM7551VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň35:05116:34117:10355:033123:520:00
2Kučerová Marie VSP7551VSP VSP - USK Praha37:16216:43218:58452:161125:13+1:21
3Malá Věra JIL7752JIL JIL - OK Jilemnice40:02318:09415:19153:152126:45+2:53
4Čivrná Karolína VRL7355VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí48:53819:17719:00566:126153:22+29:30
5Mrskočová Dana LPU7356LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice45:11619:26835:531865:195165:49+41:57
6Šimšová Jana MFP7651MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha69:031321:28917:07259:324167:10+43:18
7Šimková Markéta LME7755LME LME - SK Los Mělník52:39923:571119:41771:488168:05+44:13
8Vojtíšková Erika LPU7651LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice48:40717:38320:07897:0120183:26+59:34
9Pipková Táňa LPU7156LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice67:291225:411224:121476:5210194:14+70:22
10Krejčiříková Nikol BBM7850BBM BBM - BETA URSUS Orienteering55:011025:441322:281091:3417194:47+70:55
11Chvátilová Pavlína PHK7450PHK PHK - OK 99 Hradec Králové61:031130:481523:251180:2012195:36+71:44
12Krpatová Zuzana LPU7558LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice71:101422:431020:51990:4316205:27+81:35
13Vyhnálková Eva MFP75MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha71:231537:241723:271290:2415222:38+98:46
14Zemková Helena SLA7450SLA SLA - SKOB Slaný78:041845:031825:451591:5818240:50+116:58
15Janderová Markéta DVP7751DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilov79:331949:151923:3713123:3821276:03+152:11
 
Šedivá Petra STH7751STH STH - SK Studenec76:101727:161428:1617disk
Martanová Daniela VLI7452VLI VLI - Slavia Liberec orienteer43:305disk19:17675:439
Ševčíková Pavla TBM7355TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno42:16419:04667:597
Bejvlová Martina LME7350LME LME - SK Los Mělník35:441627:2216
Brabencová Alena SOB7150SOB SOB - SOBSA71:271688:0113
Zlámalová Zdena SJC7253SJC SJC - Sportcentrum Jičín18:47579:0411
Asterová Jana SLA7451SLA SLA - SKOB Slaný88:1314
Kolářová Michaela SLA7351SLA SLA - SKOB Slaný92:4719
Weberová Zuzana PHK6961PHK PHK - OK 99 Hradec Královévzdal
 
 
 
D40 (8)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Forstová Lenka MFP6850MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha41:32218:23117:29457:203134:440:00
2Hudečková Helena KTA6951KTA KTA - SK Kotnov Tábor41:14121:17217:04357:152136:50+2:06
3Nešporová Marie TTR7251OOB Třebíč TTR41:44325:24318:15560:525146:15+11:31
4Votočková Jaroslava JIL7255JIL JIL - OK Jilemnice43:21434:15716:04153:091146:49+12:05
5Kalenská Kateřina STH7351STH STH - SK Studenec45:15526:52418:52659:224150:21+15:37
6Hančová Alice VRL7052VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí52:26633:29616:37264:176166:49+32:05
7Kašparová Marie ZAK7250ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy68:33828:20519:12890:407206:45+72:01
 
Zobaníková Vladimíra RAD6850RAD RAD - TJ Sokol Radslavice59:22735:11818:597vzdal
 
 
 
D45 (13)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Hrstková Dana SJI6051SJI SJI - OK Jihlava40:30318:55115:35149:241124:240:00
2Kosová Michaela SRK6752SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad36:28119:46215:57262:205134:31+10:07
3Kavková Dana SCP6150SCP SCP - OK Sparta Praha41:24422:41417:57557:023139:04+14:40
4Klašková Kateřina DKP6750DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka42:29527:53919:17866:276156:06+31:42
5Fencíková Vladislava JHB6553JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod54:40926:07618:43657:254156:55+32:31
6Procházková Miluše DCE5450DCE DCE - KOB Dobřichovice47:29822:53519:07769:007158:29+34:05
7Mrázová Pavla DCE5550DCE DCE - KOB Dobřichovice44:54627:49817:46476:318167:00+42:36
8Kulová Jana VAM6550VAM VAM - OOB Vamberk46:21734:531121:321176:419179:27+55:03
9Kašparová Irena SLA6852SLA SLA - SKOB Slaný63:011027:44720:11985:1611196:12+71:48
 
Pičmanová Jana JIL6352JIL JIL - OK Jilemnicedisk48:121223:3112vzdal
Bochenková Jana EKP6150EKP EKP - VŠTJ Ekonom Prahadisk21:01316:27353:332
Peřinková Irena BBM6550BBM BBM - BETA URSUS Orienteering32:441020:221078:3010
Šedivá Miroslava EKP5750EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha37:552
 
 
 
D50 (6)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Krajčová Věra TZL5856TZL TZL - SKOB Zlín34:06117:12115:37145:501112:450:00
2Gabrielová Šárka ONO5950ONO ONO - SKOB Ostrov52:41423:25421:20374:474172:13+59:28
3Kábrtová Iva PEN6350PEN PEN - OK RECO Sport51:00227:32623:43470:473173:02+60:17
 
Jansová Alena CHT5852CHT CHT - OOB SK Chrastdisk19:44216:55254:122
Nožičková Libuše LPU5751LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice51:56320:483diskvzdal
Zemanová Alena KTA6351KTA KTA - SK Kotnov Tábor86:56526:505diskvzdal
 
 
 
D55 (12)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Mrázková Ivana DKP5650DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka29:29315:35316:55141:371103:360:00
2Doležalová Vlasta PGP5550PGP PGP - SK Praga28:34116:03518:41246:072109:25+5:49
3Nováková Svatava SKV5351TJ Slovan Karlov SKV30:43515:11220:05848:597114:58+11:22
4Konopáčová Jana TUR5650TUR TUR - OOB TJ Turnov33:57816:02419:10546:343115:43+12:07
5Novotná Jiřina LPU5654LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice28:55221:06820:26947:554118:22+14:46
6Hušková Eva NPA5754NPA NPA - SK LOB Nová Paka31:24614:26118:57356:209121:07+17:31
7Dudová Hana DKP5752DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka34:01921:27919:24748:125123:04+19:28
8Štrossová Jiřina DCE5650DCE DCE - KOB Dobřichovice39:231018:52719:20653:448131:19+27:43
9Pokorná Eva TCB5751TCB TCB - SK Technik České Budějov33:02722:411018:57364:4810139:28+35:52
10Mrštíková Hana LPU5552LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice42:301124:541122:391075:3011165:33+61:57
 
Opavová Stanislava MLA5451MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně29:44418:066disk48:376
Zavadilová Naďa SCP5450SCP SCP - OK Sparta Praha38:021224:421191:2812
 
 
 
D60 (7)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Procházková Helena TBM5351TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno35:16118:36413:45152:533120:300:00
2Dohnalová Dana VSP5050VSP VSP - USK Praha39:16315:19116:32450:462121:53+1:23
3Zlesáková Vlasta JIL5362JIL JIL - OK Jilemnice43:20516:47219:20549:101128:37+8:07
4Křížová Zdenka PZR5051PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza38:32217:22315:46357:125128:52+8:22
5Oudin Marie Reine COCCOC CO - Colmar39:52426:01514:57255:114136:01+15:31
 
Pachnerová Jaroslava VLI5152VLI VLI - Slavia Liberec orienteer86:366
Karmazínová Ivana VLI5150VLI VLI - Slavia Liberec orienteer48:146
 
 
 
D65 (9)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Kohoutová Jitřenka UVP4850UVP UVP - Slovan Praha32:41122:31415:26155:313126:090:00
2Lohrová Jarmila SCP4650SCP SCP - OK Sparta Praha44:38418:39120:16255:022138:35+12:26
3Křtěnská Leontina BOR4650BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor40:36322:04322:52579:157164:47+38:38
4Nejezchlebová Věra KAS4551KAS KAS - KOB Kamenický Šenov49:50623:43522:13475:216171:07+44:58
5Boučková Ludmila OCB4351OCB OCB - OC České Budějovice62:28838:16725:526128:298255:05+128:56
6Hudečková Alena KTA4351KTA KTA - SK Kotnov Tábor48:41573:06821:523128:349272:13+146:04
 
Urbancová Marcela EZL4656EZL EZL - PEV Zlín51:53724:586disk71:455
Suchánková Libuše SOP4851SOP SOP - OOB TJ Slezan Opava38:58220:012disk51:011
Kopřivová Jitka 38A485038A AU - Uringa Sydney69:244
 
 
 
H10 (8)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Šimša Martin MFP0300MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha18:07111:31411:30118:51159:590:00
2Tkáč Matěj TJN0401TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n19:4329:54313:14322:24265:15+5:16
3Dejnožka Vojtěch TJN0300TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n22:1038:31112:16224:36467:33+7:34
4Sedlak Michal OKIOKI OKI Sport32:33511:49513:17423:25381:04+21:05
5Krpata Michal LPU0403LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice29:33413:40616:23542:206101:56+41:57
 
Kolář Šimon HOR0400HOR HOR - TJ Jiskra Hořice41:0369:272disk41:355
Bejvl Marek LME0400LME LME - SK Los Mělník24:28743:507
Nápravník Jiří LME0401LME LME - SK Los Mělník34:30841:196
 
 
 
H10F (9)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Švestka Jakub KVS0310KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín21:48111:24120:57424:46178:550:00
2Hasman Jakub VPM0501VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň28:15212:30227:45528:43297:13+18:18
3Dejnožka Martin TJN0600TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n33:39315:34318:22341:016108:36+29:41
 
Votoček Michal JIL0601JIL JIL - OK Jilemnice46:26618:00416:372disk
Čivrný Jan VRL0501VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí42:325disk15:53131:493
Mencl Josef VSP0602VSP VSP - USK Prahadisk20:57634:126disk
Tesař Zdeněk SJC0401SJC SJC - Sportcentrum Jičín34:15420:215disk52:567
Hora David PGP0601PGP PGP - SK Praga48:20736:535
Valter Ondřej KBP0400KBP KBP - KBP Praha36:154
 
 
 
H12 (13)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Tuma Matěj SJC0202SJC SJC - Sportcentrum Jičín20:09115:45414:25432:23182:420:00
2Nešpor Jan TTR0101OOB Třebíč TTR23:44317:39514:16236:17391:56+9:14
3Hasman Marek VPM0201VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň31:50615:42313:08132:35293:15+10:33
4Štefan Vít STH0202STH STH - SK Studenec26:00514:41214:21341:28596:30+13:48
5Klaška Martin DKP0100DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka24:59413:14119:13746:166103:42+21:00
6Pipek Ondřej LPU0203LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice40:491019:50619:50959:407140:09+57:27
7Břeň Daniel SJC0102SJC SJC - Sportcentrum Jičín33:26824:17818:21665:398141:43+59:01
8Zobaník Radek RAD0201RAD RAD - TJ Sokol Radslavice48:501128:25919:36865:519162:42+80:00
 
Mrskoč Marek LPU0205LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice49:351230:061015:065disk
Zalaba Tomáš SJC0101SJC SJC - Sportcentrum Jičín32:22719:52738:194
Doskočil Vilém NERNER62:1910
Janovský Tomáš PGP0101PGP PGP - SK Praga22:262
Kolář Matyáš SLA0300SLA SLA - SKOB Slaný37:049
 
 
 
H14 (6)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Hajný Vojtěch JIL9902JIL JIL - OK Jilemnice31:29119:29117:53246:411115:320:00
2Zobaník Michal RAD9901RAD RAD - TJ Sokol Radslavice43:43320:56218:52446:472130:18+14:46
3Tryzna Matěj VRL0004VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí43:01230:04618:58554:473146:50+31:18
4Urbanec Hugo EZL9915EZL EZL - PEV Zlín44:19425:51317:17162:395150:06+34:34
5Semiginovský Šimon SJC0005SJC SJC - Sportcentrum Jičín48:35527:57423:04674:516174:27+58:55
6Dubský Vojtěch SJC0006SJC SJC - Sportcentrum Jičín88:45629:58518:19358:374195:39+80:07
 
 
 
H16 (7)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Břeň Lukáš SJC9805SJC SJC - Sportcentrum Jičín52:30323:01316:45254:011146:170:00
2Hlubuček Tomáš CHA9704CHA CHA - OK Chrastava56:04522:02217:53357:122153:11+6:54
3Švestka Vít KVS9700KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín48:23227:11618:08465:214159:03+12:46
4Kašpar Ludvík BOR9805BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor54:16424:10418:20571:195168:05+21:48
 
Ash Adam OCB9701OCB OCB - OC České Budějovicedisk31:14730:016112:516
Peřinka Šimon BBM9700BBM BBM - BETA URSUS Orienteering25:095disk60:353
Jíra Tomáš KAM9802KAM KAM - SK Kamenice37:09121:39115:411
 
 
 
H18 (4)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Aster Tomáš SLA9602SLA SLA - SKOB Slaný36:37115:48116:39152:471121:510:00
2Dušek Martin ZAM9602ZAM ZAM - OB T.J. Sokol Žamberk62:45338:24318:43270:522190:44+68:53
3Hájek Vojtěch TJN9502TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n56:33236:39219:58384:303197:40+75:49
4Bouček Jakub OCB9501OCB OCB - OC České Budějovice64:49445:36420:17488:284219:10+97:19
 
 
 
H21A (62)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Losman Petr PHK7901PHK PHK - OK 99 Hradec Králové41:28116:52314:31147:591120:500:00
2Janata Martin DKP8306DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka43:03216:33215:40649:492125:05+4:15
3Škoda Jakub VLI8800VLI VLI - Slavia Liberec orienteer44:33316:18115:06354:104130:07+9:17
4Hanslian David LCE7835OOB TJ Slovan Lu LCE44:37418:05815:35557:108135:27+14:37
5Novák Jiří NPA7502NPA NPA - SK LOB Nová Paka49:38818:151018:002756:146142:07+21:17
6Kučera Jan VSP7302VSP VSP - USK Praha51:491318:13917:202059:259146:47+25:57
7Kolín Jan DKP7701DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka51:121118:551417:141762:1813149:39+28:49
8Váňa Martin TUR8401TUR TUR - OOB TJ Turnov50:391019:551916:07964:4016151:21+30:31
9Kadavý Petr CHA7800CHA CHA - OK Chrastava56:141819:111516:03860:3610152:04+31:14
10Grundman Vojtěch CHC8801CHC CHC - K.O.B. Choceň51:511418:231117:322464:3715152:23+31:33
11Janda Martin DOB8002DOB DOB - KOB Dobruška59:042517:07415:46760:5312152:50+32:00
12Janovský Tomáš PGP6401PGP PGP - SK Praga51:371220:492116:441465:4317154:53+34:03
13Pátek Michal CHC8603CHC CHC - K.O.B. Choceň55:411722:072816:241160:5111155:03+34:13
14Martan Jiří VLI7300VLI VLI - Slavia Liberec orienteer56:222118:411218:072963:2314156:33+35:43
15Tomeš Jaroslav DKP8109DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka58:302322:443017:111665:5918164:24+43:34
16Mazal Zdeněk VBM8103VBM VBM - VSK Mendelu Brno60:332819:541817:282367:4520165:40+44:50
17Pachner Pavel VLI7503VLI VLI - Slavia Liberec orienteer60:312720:512217:212167:5421166:37+45:47
18Novák Zdeněk NPA7701NPA NPA - SK LOB Nová Paka56:172020:582320:033774:3327171:51+51:01
19Sháněl Jan CHC9402CHC CHC - K.O.B. Choceň61:583221:592618:543469:4623172:37+51:47
20Pucherna Jan TAP7701TAP TAP - KOB TRETRA Praha58:362422:503117:181875:2728174:11+53:21
21Šístek Daniel SCP7507SCP SCP - OK Sparta Praha65:303722:292917:442668:5922174:42+53:52
22Klaška Pavel DKP9301DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka63:533420:442017:422572:4825175:07+54:17
23Semrád Ladislav CHC9701CHC CHC - K.O.B. Choceň59:172621:592617:232279:3632178:15+57:25
24Anděl Robert VPM8001VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň61:333124:403718:042877:2631181:43+60:53
25Bejr Zdeněk NPA8401NPA NPA - SK LOB Nová Paka64:403624:053619:423677:1830185:45+64:55
26Fiala Petr LPU8701LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice74:304321:432518:223173:1126187:46+66:56
27Kasal Vít SBK7540SBK SBK - KOB Start Blansko61:162928:114418:493280:1834188:34+67:44
28Schröter Pavel CHA7203CHA CHA - OK Chrastava64:273523:413420:313982:1936190:58+70:08
29Lepšík Petr BOR8202BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor62:043323:523519:023586:0737191:05+70:15
30Pešek Ondřej CHC8502CHC CHC - K.O.B. Choceň49:40925:003851:355272:3224198:47+77:57
31Nývlt Petr SNA8004SNA SNA - TJ START Náchod73:394131:504718:133080:0533203:47+82:57
32Pátek Richard ZBM7609ZBM ZBM - SK Žabovřesky Brno70:243925:474121:244587:1139204:46+83:56
33Klaška Pavel DKP6500DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka73:534225:043920:554386:2238206:14+85:24
34Sedlák Radek SNA7501SNA SNA - TJ START Náchod72:324025:424020:434193:1840212:15+91:25
35Wagner Libor DKP8511DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka87:394429:274520:4240113:1744251:05+130:15
 
Horák Jan NPA8902NPA NPA - SK LOB Nová Paka101:114626:224318:4932disk
Jansa Jiří CHT8402CHT CHT - OOB SK Chrastdisk18:481315:344vzdal
Matějka Zbyněk NERNERdisk47:185022:1948100:0042
Kořínek Jindřich TUR8406TUR TUR - OOB TJ Turnov56:141817:44616:111075:31ms
Kamenický Jakub PHK9104PHK PHK - OK 99 Hradec Králové48:30717:56714:322vzdal
Kovář Miroslav SCP8103SCP SCP - OK Sparta Praha48:07619:4817disk56:397
Kafka Miloš LPU8608LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice52:591621:062416:2912disk
Veselý Ondřej PHK8505PHK PHK - OK 99 Hradec Králové35:174820:073895:0741
Fiala Jan BBM7205BBM BBM - BETA URSUS Orienteering61:273023:053317:1818
Svoboda Jakub 64C870064C CZ - Ekonom Praha Outdoor37:044921:1944vzdal
Schulhof Jan TUR8900TUR TUR - OOB TJ Turnov25:574216:3213
Žemlík Pavel TZL7135TZL TZL - SKOB Zlín17:39516:4414
Zelenka Tomáš PHK9001PHK PHK - OK 99 Hradec Králové23:023222:1647
Valík Ondřej PHK7801PHK PHK - OK 99 Hradec Královévzdal21:3746
Pospíšil Vítek SCP6800SCP SCP - OK Sparta Praha45:42519:1216
Větrovský Tomáš 65C790165C CZ - Ekonom Praha Outdoor22:2449132:1945
Lenner Miroslav LPU8605LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice52:311555:415
Hora Vladimír VSP5100VSP VSP - USK Praha99:5145104:0643
Potůček Michal PHK7903PHK PHK - OK 99 Hradec Králové30:454622:2449
Hora Zbyněk PGP8000PGP PGP - SK Praga56:252266:4119
Jíra Tomáš KAM9802KAM KAM - SK Kamenice76:5529
Toušek Pavel NERNER20:5042
Bernášek Jiří STB8101STB STB - TJ Stadion Nový Bor23:2751
Baier Martin TUR7603TUR TUR - OOB TJ Turnov51:593
Blahuta Marek MFP7301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha81:1935
Hanák Jan SLA8002SLA SLA - SKOB Slaný66:1838
Novotný Tomáš PHK8101PHK PHK - OK 99 Hradec Královévzdal
 
 
 
H21B (27)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Novák Petr SKV8201TJ Slovan Karlov SKV46:34119:37515:31157:421139:240:00
2Sýkora Bohumil CHC8601CHC CHC - K.O.B. Choceň49:48420:31617:19261:152148:53+9:29
3Havlíček Lukáš JIL9003JIL JIL - OK Jilemnice49:09216:52119:301063:363149:07+9:43
4Srb Tomáš BOR8801BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor49:34317:14217:24368:446152:56+13:32
5Andrej Patras HBB8201HBB50:47619:03318:42567:325156:04+16:40
6Joxeba Agirre HBB7902HBB58:07820:58721:191571:319171:55+32:31
7Kučera Jiří 26C870026C CZ - Sobotka58:561021:36820:331375:5011176:55+37:31
8Šimša Jaromír MFP7100MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha49:48425:001319:321185:0316179:23+39:59
9Kašpar Ludvík ZAK7200ZAK ZAK - SK Netopýr Zákupy61:521125:161426:242180:2212193:54+54:30
10Forst Libor MFP6301MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha64:231224:591224:281980:2413194:14+54:50
11Urbaník Robert VLI7002VLI VLI - Slavia Liberec orienteer75:061423:31924:342084:1815207:29+68:05
12Havlůj František DKP8308DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka75:121526:271522:4117109:5219234:12+94:48
 
Zeman Jaroslav DOB8844DOB DOB - KOB Dobruška81:101631:171824:0118vzdal
Pitra Martin CHT9204CHT CHT - OOB SK Chrast69:021328:351627:3122vzdal
Vaněk Petr ZBP7302ZBP ZBP - OOB SK Zbraslavdisk24:321121:341683:5714
Drobník Lukáš SCP8500SCP SCP - OK Sparta Praha19:32419:23870:427
Filičko Marek LPU7102LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice23:531019:26965:434
Hopanyuk Anatoliy DKP7900DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka29:041719:116107:3517
Beránek Petr 2XC81002XC CZ - Neregistrovaní - Haven Te31:191920:4014109:2518
Hlaváč Ondra NERNER32:162020:3112
Dneboský František 24C800024C CZ - OK Vršovice19:20772:4010
Kolaja Jan VLI8100VLI VLI - Slavia Liberec orienteer86:4617112:2020
Preininger Luděk DOBDOB DOB - KOB Dobruška17:484
Šimík Daniel ROZ6900ROZ ROZ - OK Roztoky70:528
Šedivý Jiří EKP5500EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha52:347
Cupák Jiří VRL7201VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí58:189
Mokrý Pavel NERNERvzdal
 
 
 
H35 (10)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Nehasil David BOR7713BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor38:40116:41114:48148:181118:270:00
2Pecka Jan EKP6800EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha49:15317:39217:46263:582148:38+30:11
3Poborský Petr EKP7500EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha52:56426:28618:06369:513167:21+48:54
4Votoček Tomáš JIL7041JIL JIL - OK Jilemnice64:33620:04319:18484:266188:21+69:54
5Kvapil Petr TUV7402TUV TUV - SOK TJ Turnov61:06522:12441:22972:274197:07+78:40
6Choutka Jaroslav SOB6301SOB SOB - SOBSA70:42828:06823:10778:495200:47+82:20
7Žitný Tomáš SMB6401SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles69:40727:04722:46691:537211:23+92:56
8Dejnožka Jiří TJN7503TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n72:19922:13521:335100:518216:56+98:29
9Zlesák Ondřej JIL7601JIL JIL - OK Jilemnice122:491050:59932:028133:089338:58+220:31
 
Pohl Zdeněk SRK7606SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad48:142
 
 
 
H40 (16)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Hasman Jan VPM6901VPM VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň37:18119:46315:15157:073129:260:00
2Beneš Jan SJH7001SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec45:25220:10418:331063:265147:34+18:08
3Švestka Vítězslav KVS7301KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín45:35323:08616:37463:144148:34+19:08
4Mencl Miloslav VSP6505VSP VSP - USK Praha47:32424:00717:03566:516155:26+26:00
5Kolář Viktor HOR7300HOR HOR - TJ Jiskra Hořice47:35525:54918:12976:048167:45+38:19
6Kalousek Jiří DKP6901DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka50:27725:06816:14378:189170:05+40:39
7Chvátil Jiří PHK7200PHK PHK - OK 99 Hradec Králové63:421028:221317:51795:4612205:41+76:15
8Kolář Tomáš SLA7103SLA SLA - SKOB Slaný57:34828:031220:251199:5013205:52+76:26
 
Urbanec Vít EZL7010EZL EZL - PEV Zlín49:15619:372disk67:517
Sedlak Kristian OKIOKI OKI Sportdisk18:37115:56256:252
Jandera Tomáš DVP7304DVP DVP - TJ Sokol Praha Spořilovdisk20:57517:40681:4110
Valter Petr KBP4500KBP KBP - KBP Praha63:109disk
Bejvl Jakub LME7100LME LME - SK Los Mělník27:391117:558
Meier Milan VLI7301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer26:201027:2712
Sykorka Ivan NERNER93:2111
Valter Dalibor KBP6900KBP KBP - KBP Praha50:551
 
 
 
H45 (9)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Vydra Ivan PEN6600PEN PEN - OK RECO Sport38:27117:30114:16157:471128:000:00
2Kos Michal SRK6802SRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad52:48325:03218:52369:342166:17+38:17
3Aster Vladimír SLA6500SLA SLA - SKOB Slaný65:50735:25618:07289:284208:50+80:50
 
Hostaš Zdeněk VAM6403VAM VAM - OOB Vamberk53:094disk21:035vzdal
Tryzna Pavel VRL6801VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí53:11535:00520:384
Ježek Ladislav VLI4900VLI VLI - Slavia Liberec orienteer54:02627:30371:443
Hanč Jaroslav VRL6702VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí33:53498:535
Nápravník Jiří LME6301LME LME - SK Los Mělník49:24731:446
Šritr Martin TUV6802TUV TUV - SOK TJ Turnov41:362
 
 
 
H50 (14)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Krejčí Jaroslav BOR6302BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor31:01112:49114:29139:13197:320:00
2Nešpor Jan TTR6101OOB Třebíč TTR36:36217:46218:58555:304128:50+31:18
3Malý Evžen JIL6102JIL JIL - OK Jilemnice42:08321:38718:39457:135139:38+42:06
4Vydra Pavel PEN6200PEN PEN - OK RECO Sport44:26522:201020:11763:367150:33+53:01
5Kavka Jiří SCP5900SCP SCP - OK Sparta Praha49:18819:08319:42664:409152:48+55:16
6Zeman Jaroslav CHT5901CHT CHT - OOB SK Chrast52:19919:33418:17364:228154:31+56:59
7Novotný Miroslav LPU5905LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice70:331122:06920:38858:146171:31+73:59
8Šimek Miroslav LME6300LME LME - SK Los Mělník45:15624:381221:06984:1012175:09+77:37
9Čivrný Pavel VRL6306VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí55:081044:061323:171173:0111195:32+98:00
 
Havlíček Libor JIL6103JIL JIL - OK Jilemnice45:31721:418disk55:173
Krajča Pavel TZL5705TZL TZL - SKOB Zlín43:22420:39521:069disk
Vykysalý Miroslav PHK5902PHK PHK - OK 99 Hradec Královédisk20:53654:162
Řehák Pavel SJC6001SJC SJC - Sportcentrum Jičíndisk66:2810
Petr Josef VLI6300VLI VLI - Slavia Liberec orienteer22:321116:472
 
 
 
H55 (11)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Uher Petr VSP5001VSP VSP - USK Praha33:02114:24116:24144:391108:290:00
2Konopáč Jiří TUR5803TUR TUR - OOB TJ Turnov35:29217:53318:50449:213121:33+13:04
3Bochenek Milan EKP5601EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha48:35716:35218:45348:462132:41+24:12
4Jaroš Vladimír DCE5400DCE DCE - KOB Dobřichovice45:58621:00520:45653:004140:43+32:14
5Adrián Petr EKP5600EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha48:40822:10720:46753:595145:35+37:06
6Doležal Miroslav PGP5501PGP PGP - SK Praga49:461023:03822:04969:467164:39+56:10
7Borák Stanislav EKP5212EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha49:561123:34924:081069:106166:48+58:19
 
Nožička Miroslav LPU5405LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice41:33318:03417:442disk
Junek Petr STH5501STH STH - SK Studenec48:51927:041020:035vzdal
Hrstka Vladislav JHB5702JHB JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod43:48521:05620:578disk
Cedrych Karel TJP5500TJP TJP - TJ Sokol Troja42:014
 
 
 
H60 (11)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Peterka František TJP4900TJP TJP - TJ Sokol Troja31:32215:48115:53249:582113:110:00
2Erlebach Josef JIL5201JIL JIL - OK Jilemnice33:25316:47216:55348:471115:54+2:43
3Škoda Přemek VLI5301VLI VLI - Slavia Liberec orienteer34:04428:18615:42153:033131:07+17:56
4Oudin Bernard COCCOC CO - Colmar46:24727:34417:58458:405150:36+37:25
5Mrštík Václav LPU5002LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice46:01630:20720:33755:174152:11+39:00
6Ptáček Ladislav BBM5300BBM BBM - BETA URSUS Orienteering50:45827:36521:43867:036167:07+53:56
7Procházka Jan TBM4907TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno66:351032:31820:18674:367194:00+80:49
 
Farář Václav LPU5201LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice64:459disk33:569105:229
Denemarek Oldřich BBM5100BBM BBM - BETA URSUS Orienteering26:51320:12587:308
Přinda Oldřich VLI5101VLI VLI - Slavia Liberec orienteer28:511
Karmazín Petr VLI4901VLI VLI - Slavia Liberec orienteer34:425
 
 
 
H65 (14)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Buriánek Jaromír SCP4700SCP SCP - OK Sparta Praha38:14520:11415:08140:481114:210:00
2Havlík Jaroslav SJC3601SJC SJC - Sportcentrum Jičín30:51123:42517:01346:152117:49+3:28
3Novák Miloš SCP4600SCP SCP - OK Sparta Praha39:44618:33117:58552:324128:47+14:26
4Zlesák Zdeněk JIL4701JIL JIL - OK Jilemnice36:15319:17318:55859:549134:21+20:00
5Kříž Pavel PZR4800PZR PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sáza36:43427:38917:16454:025135:39+21:18
6Fišák Jan MLA4401MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně43:19925:12716:40254:456139:56+25:35
7Paul Josef DCE4401DCE DCE - KOB Dobřichovice42:35731:331118:22656:027148:32+34:11
8Nejezchleba Jiří KAS4600KAS KAS - KOB Kamenický Šenov42:40840:091222:591157:398163:27+49:06
9Fejk Zbyněk HOR4801HOR HOR - TJ Jiskra Hořice56:331226:59826:311361:5010171:53+57:32
10Čepelka Petr LPU4701LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice59:081325:04621:28969:1412174:54+60:33
11Rakovec Miloš SCP4500SCP SCP - OK Sparta Praha51:131127:491022:491082:5513184:46+70:25
 
Nosál Stanislav LBE4600LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun44:2310disk18:34763:0411
Pospíšil Jiří TUV4701TUV TUV - SOK TJ Turnov33:25219:082disk48:343
Pokorný Karel TCB4701TCB TCB - SK Technik České Budějov61:3514disk24:5712
 
 
 
H70 (9)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Gřunděl Ivan SJH4201SJH SJH - SJH Jindřichův Hradec35:13119:23321:25256:242132:250:00
2Dohnal Josef VSP4300VSP VSP - USK Praha37:01224:50421:42357:273141:00+8:35
3Kohout Tomáš UVP3700UVP UVP - Slovan Praha50:56617:02119:48160:265148:12+15:47
4Bouček Václav OCB4101OCB OCB - OC České Budějovice47:27335:22622:45552:561158:30+26:05
5Hlavatý Karel SJP4200SJP SJP - KČT Slavoj Praha50:28532:24525:58777:538186:43+54:18
6Vykysalý František PHK3002PHK PHK - OK 99 Hradec Králové48:48437:28735:22865:406187:18+54:53
7Sedlář Vladimír AOP4201AOP AOP - Přátelé orientačního běh61:57742:37824:43676:057205:22+72:57
 
Zábranský Emil SLA4200SLA SLA - SKOB Slanýdisk19:03221:43460:064
Hanák Milan FSP3400FSP FSP - VŠTJ Stavební fakulta Pr67:098
 
 
 
HDR (44)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Štefan Jan STH0500STH STH - SK Studenec25:06310:52111:56225:36273:300:00
2Nešpor Jiří TTR0502OOB Třebíč TTR22:01114:27613:20324:19174:07+0:37
3Jíra Filip ROZ0500ROZ ROZ - OK Roztoky28:28711:30216:05732:09388:12+14:42
4Nešporová Terezie TTR0851OOB Třebíč TTR25:15412:26316:39936:55991:15+17:45
5Mrskočová Markéta LPU0553LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice33:461113:14419:311139:1113105:42+32:12
6Kvapilová Kristýna TUV0999TUV TUV - SOK TJ Turnov33:271024:491814:48534:025107:06+33:36
7Šedivý Josef STH0802STH STH - SK Studenec33:571221:341416:22844:1818116:11+42:41
8Čivrná Eliška VRL0851VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí49:252029:162424:411536:167139:38+66:08
9Ševčíková Magdalena NERNER57:342424:111725:571762:5829170:40+97:10
 
Urbanec Bruno EZLEZL EZL - PEV Zlín29:13825:402131:5520disk
Vařeková Anna TUV0651TUV TUV - SOK TJ Turnov41:491713:44538:0111
Pipková Karolína NERNER19:491119:351259:3428
Ševčík Daniel TBM0508TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno24:08215:59743:1717
Uhlířová Marie LBE0950LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun37:371319:571236:258
Zimová Veronika DCE0650DCE DCE - KOB Dobřichovice18:411013:35439:0012
Janatová Violka DKP0950DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka23:401631:121953:1623
Kučerová Kateřina VSP0950VSP VSP - USK Praha26:392217:461053:4624
Žemlík Leonard TZL1301TZL TZL - SKOB Zlín17:04820:1713
Žemlík Eduard TZL0901TZL TZL - SKOB Zlín20:571315:556
Zobaník Tomáš NERNER31:102556:1627
Heczková Anna NERNER49:191925:2420
Kučera Jakub VSP0900VSP VSP - USK Praha26:452353:4825
Brabencová Anna SOB0450SOB SOB - SOBSA56:552353:5126
Hora Jan PGP0901PGP PGP - SK Praga53:062150:1421
Albert Vojtíšek NERNER11:49135:296
Forst Albert MFP0901MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha47:071823:2014
Hyxa Jan NERNER27:07622:1315
Meier David VSP0606VSP VSP - USK Praha17:42925:2416
Votočková Amélie JILJIL JIL - OK Jilemnice25:201926:4918
Kazdová Rozárie SJC1350SJC SJC - Sportcentrum Jičín40:2514
Novotná Vendulka NERNER33:404
Ritschel Adam NERNER53:0122
Kubátová Marie NERNER42:1415
Stránská Eliška NERNER44:2919
Stauch Daniel 3LC0600NER42:4916
Hyxa Jan VLIVLI VLI - Slavia Liberec orienteer37:0810
Alblová Zuzana LME0660LME LME - SK Los Mělník47:5420
Malečková Pavlína PGP0850PGP PGP - SK Praga39:4614
Pohl Lukáš SRKSRK SRK - SOOB Spartak Rychnov nad54:1822
Hančová Karolína VRL0952VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabídisk
Rázková Helena NERNER25:595
Koubová Apolenka NERNER41:1216
Koubová Johana NERNER41:0915
Týfa Daniel NERNER33:109
 
 
 
P (39)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Švestka Jiří KVS6802KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín26:18213:16215:22230:58485:540:00
2Tkáč Jan TJNTJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n29:34413:52314:21138:42896:29+10:35
3Sedlak Eva OKIOKI OKI Sport31:41518:44920:51445:5514117:11+31:17
4Dejnožková Blanka TJN7651TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n33:07615:03425:361244:3511118:21+32:27
5Švestková Jana KVS7051KVS KVS - SKOB Kobra Vsetín36:00824:031321:08568:1125149:22+63:28
6Klašková Josefina DKP9651DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka55:111624:241429:521546:2715155:54+70:00
7Veselá Kateřina NNN9250NNN CZ - Neregistrovaní50:321426:491634:011767:5423179:16+93:22
8Pekárek Michal RBK9015RBK RBK - SK Radioklub Blansko50:341526:511734:011767:5724179:23+93:29
9Kovářová Milena TJH5351TJ OK Tolar Jind TJH48:521335:201830:001668:5026183:02+97:08
10Novotná Barbora NERNER75:591739:031926:441391:3328233:19+147:25
 
Jílková Radka ZBP7751ZBP ZBP - OOB SK Zbraslavdisk22:181024:25982:1227
Ševčík Robert TBM7010TBM TBM - KOS TJ Tesla Brno28:34322:311146:3916
Zítková Michaela TUV8551TUV TUV - SOK TJ Turnov40:341015:49835:285
Štrossová Veronika DCE8250DCE DCE - KOB Dobřichovice15:36622:43743:4810
Novák Jan NERNER44:441245:2412
Švarc Tomáš NERNER36:07963:0021
Ječná Tereza NERNER21:246disk
Švarcová Lenka NERNER42:291148:4317
Kalošová Terka NERNER45:132037:226
Kazdová Dana 24C815024C CZ - OK Vršovice23:25857:2020
Drobník Michal SJC8709SJC SJC - Sportcentrum Jičín15:26545:2412
Arnold Jindřich HOR4701HOR HOR - TJ Jiskra Hořice26:251527:1614
Kučerová Bára DOR7851DOR DOR - OK Dobříš22:551225:2411
Stauchová Iva 3LC7450NER49:3218
Pachner Jan NERNER39:449
Melicharová Kateřina st. NERNERvzdal
Červenka Jiří MLA5804MLA MLA - MLOK Mariánské Lázně52:1919
Bartoň Zdeněk NPANPA NPA - SK LOB Nová Paka28:421
Tesař Zdeněk SJC7401SJC SJC - Sportcentrum Jičín29:583
Hyxová Radka VLI7755VLI VLI - Slavia Liberec orienteer29:152
Peteráč Zdeněk VLIVLI VLI - Slavia Liberec orienteer38:047
Hanušová Jitka LTU6352OOB TJ Lokomotiv LTU35:407
Paulová Mirka DCE5250DCE DCE - KOB Dobřichovice25:2010
Hyxová Radka NERNER10:241
Lukš Bohuslav NERNER20:503
Skochová Jitka NERNER15:467
Melicharová Kateřina ml. NERNERvzdal
Rücker Petr HOR6500HOR HOR - TJ Jiskra Hořice22:241
Krakorová Iva NERNER64:5922
 
 
 
T (49)
místoJménoId databázeOddílE1E2E3E4ČasZtráta
1Hladík František STH9203STH STH - SK Studenec45:38214:53217:47348:083126:260:00
2Kovář Jaroslav TJH8901TJ OK Tolar Jind TJH59:28515:43317:42267:509160:43+34:17
3Menclová Silvie VSP7050VSP VSP - USK Praha63:10624:13622:291061:598171:51+45:25
4Trýzna Aleš STHSTH STH - SK Studenec87:251424:44719:03770:0412201:16+74:50
5Uhlíř Patrik LBE7000LBE LBE - TJ Lokomotiva Beroun75:491124:55825:251481:3519207:44+81:18
6Kovářová Lenka TJH8652TJ OK Tolar Jind TJH76:361229:431224:441379:2417210:27+84:01
7Jirásková Dora NERNER113:142043:101927:2616106:0320289:53+163:27
8Viková Vendula STH8951STH STH - SK Studenec91:181528:501124:2811167:3824312:14+185:48
 
Oma Jakub TUR8002TUR TUR - OOB TJ Turnov33:46112:23132:321
Píša Pavel NNN7101NNN CZ - Neregistrovaní32:101624:381279:4418
Nymsa Zdeněk TYN8502TYN TYN - OOB SK Týniště nad Orlic29:551318:08458:207
Drobníková Markéta TAP8463TAP TAP - KOB TRETRA Praha20:03427:4917133:4723
Neckař Jan NERNER35:021826:101572:4713
Ledvina Tomáš 66C630066C CZ - Amateri32:571730:562075:4415
Pavlů Jaroslav DCE6100DCE DCE - KOB Dobřichovice30:311419:488
Švarc Jiří NERNER99:031978:5916
Francke Karel NERNER72:04975:0314
Vrátil Tomáš NERNER46:212037:2322
Ledvinová Jana 66C635066C CZ - Amateri46:272135:0021
Straka Lukáš SLA7002SLA SLA - SKOB Slaný18:51650:545
Rennét Jiří NERNER46:4622
Kalošová Terka NERNER28:4818
Vinopal Vilém NERNER56:4924
Matoušek Daniel NERNER48:2223
Hančová Petra VRL9652VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí40:302
Albl Slávek LME7600LME LME - SK Los Mělník49:174
Kaňka Vladimír NERNER112:4121
Francke Jan NERNER57:406
Kubát Petr NERNER68:0711
Kavanová Tereza NERNER30:5219
Rücker Petr HOR6500HOR HOR - TJ Jiskra Hořice28:209
Hvězdář NERNER20:469
Alblová Lucie LME7555LME LME - SK Los Mělník67:5810
Koťátko Zdeněk SJC7701SJC SJC - Sportcentrum Jičín16:071
Procházková Soňa LPULPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice31:3615
Rückerová Šárka HOR0050HOR HOR - TJ Jiskra Hořice21:015
Rücker Jan HOR0201HOR HOR - TJ Jiskra Hořice28:4910
Ševčík Milan CHA5003CHA CHA - OK Chrastava63:588
Souček Tomáš PHKPHK PHK - OK 99 Hradec Králové47:524
Kronika Miroslav 22C710022C CZ - SPORTeM63:337
Karlachová Jana 66C685066C CZ - Amateri64:0925
Souček Pavel PHK5503PHK PHK - OK 99 Hradec Králové91:3916
Vik Martin STH9206STH STH - SK Studenec46:083
Šubrt Jiří TEP6100Tempo Praha TEP93:3918
Tesař Zdeněk SJC7401SJC SJC - Sportcentrum Jičín83:0913
Hanuš Pavel LTU6501OOB TJ Lokomotiv LTU75:3410
Ševčíková Alena CHA5351CHA CHA - OK Chrastava93:3617
Jirků Martina TUR8750TUR TUR - OOB TJ Turnov115:2222
Uvizlová Radka STH8451STH STH - SK Studenec18:205